Společnost Abadia : Balkony a lodžie : ABADIA a.s.

O společnosti

ABADIA a.s. je výrobní a obchodní společností se širokým výrobním programem v oboru strojírenské a zámečnické výroby a výroby svařovaných ocelových konstrukcí. Jedním z pilířů výrobního programu jsou závěsné balkony a lodžie pro bytové domy.

Máme zkušenosti

Společnost Abadia je předním dodavatelem závěsných balkonů a balkonových lodžií. Za dobu našeho působení jsme již vyrobili tisíce balkónů po celé republice a díky vlastnímu vývojovému oddělení jsme schopni pružně reagovat na nové požadavky a výzvy.

Jdeme s dobou

Závěsné balkony nejen že neustále vylepšujeme, ale jako jediní přicházíme i s významnými změnami. Snažíme se měnit způsob, jakým je balkon na panelovém domě vnímán. Na výsledky našeho vývoje jsme právem hrdí. Nově vyvinutá řešení si necháváme chránít užitnými či průmyslovými vzory.

Za svými výrobky si stojíme

Díky našim zkušenostem rozumíme výrobě balkonů dokonale. Proto nabízíme jedinečnou garanční politiku, která znamená méně starostí pro Vás.

Dbáme o kvalitu i ekologii

Kvalitu naší výroby držíme na vysoké úrovni a každoročně procházíme recertifikací dle ČSN EN ISO 9001:2009 a ČSN EN ISO 14001:2005. Způsobilost k výrobě ocelových konstrukcí splňujeme certifikací dle ČSN EN 1090 a ČSN EN ISO 3834.

Výrobní areál

Výrobní areál
Web společnosti


Více informací najdete na webu společnosti abadia.cz.

Certifikáty ke stažení

Kontaktujte nás
Ověření:
Hlavní město Česka?
© 2023 Abadia a.s.    Slapy u Tábora 144    tel.: 774 466 601    e-mail: info@balkonyalodzie.cz