Balkonová zábradlí : Balkony a lodžie : ABADIA a.s.


Balkonová a lodžiová zábradlí

Změňte Váši lodžii či balkon novým zábradlím! Nabízíme široký výběr výplní a tvarů.

Balkonová zábradlí se stala nedílnou součástí nejen českých sídlišť. Zejména v případě panelových domů jsou v současné době původní zábradlí na hraně své životnosti a jsou tak postupně nahrazována novými instalacemi. Většinou se tak děje při celkové rekonstrukci domu, kdy se zatepluje obvodový plášť domu, vyměňují okna či zhotovuje nová fasáda.Co by Vás mohlo zajímat:

Dlouhá, dlouhá životnost

Balkonová zábradlí od nás jsou vždy technologicky i esteticky na vysoké úrovni. Ocelový rám zábradlí je celoplošně žárově zinkovaný, čímž získá nejlepší možnou ochranu proti korozi. Tím se zajistí jeho dlouhá životnost.

Jedinečný vzhled

Celkový vzhled lodžiového zábradlí je určen zejména zvolenou výplní. Její volba je zcela na Vaší představě. Oblíbené jsou výplně z pevnostního skla (v matné či kouřové úpravě nebo s barevnou fólií mezi jednotlivými vrstvami skla), z lakovaného děrovaného plechu nebo z moderní kompaktní desky.

Kam se dají namotnovat?

Balkonová zábradlí se vyskytují jak na starších panelových či zděných domech, tak na novostavbách. Naše zábradlí je vždy originál vyrobený přesně pro Vás a pro Váš dům. Neděláme si skladové zásoby, které bychom se pak snažili napasovat na každý dům. Naopak, před zahájením výroby k Vám přijede náš technik, který zmapuje Vaši situaci a zaměří si potřebné rozměry. Tak máte jistotu, že nový výrobek bude na 100% plnit svou funkci.

Zaujaly Vás naše Balkonová zábradlí? Pošlete nám poptávku a dozvíte se, co všechno můžeme nabídnout přesně pro Váš dům.

Kontaktujte nás
Ověření:
Hlavní město Česka?
© 2023 Abadia a.s.    Slapy u Tábora 144    tel.: 774 466 601    e-mail: info@balkonyalodzie.cz