Doplňky balkonů a lodžií : Balkony a lodžie : ABADIA a.s.


Doplňky k balkonům

Praktické i estetické doplňky obzvláštní Váš nový balkon či lodžii.

Boční zástěny balkonů

Boční zástěny balkonu dokážou zvětšit pocit soukromí na Vašem balkóně a zároveň Vás ochránit před bočním větrem. Zástěny jsou nejčastěji vyplněny lehkým polykarbonátem.

Zasklení

Pro zákazníky, kteří vyžadují větší komfort a pocit tzv. zimní zahrady, dodáváme celozasklení nebo zasklení částečné. Mezi nesporné výhody patří - méně hluku a prachu, větší prostor samotného bytu, lepší tepelně izolační vlastnosti a zvýšení pocitu bezpečí.

Stříšky nad horními balkony

Slouží k ochraně uživatelů v posledním podlaží před povětrnostními vlivy. Stříšky nabízíme s výplní z polykarbonátu nebo z trapézového plechu. Dále můžete vybírat ze stříšek šikmých nebo obloukových.

Sušáky na prádlo

Každá hospodyňka uvítá další doplněk našich balkónů - sušák na prádlo. Zákazníkovi můžeme nabídnout praktický sušák vnitřní nebo sušák vnější, který nabízíme ve dvou variantách – šikmý nebo rovný.

Držáky na květníky

Pro milovníky balkonových květin nabízíme držáky na květníky, které snadno zavěsíte za madlo balkonu. Zavěšení je možné na boky i čelo balkonu.

 

Doplňky k lodžiím

Stříšky nad horními lodžiemi

Mají stejný účel jako stříšky nad balkóny. Svým zákazníkům nabízíme vyladění stříšek s lodžiemi - tedy sjednocení odstínu, popř. také materiálu.

Boční zástěny lodžií

Boční zástěny nabízíme i pro lodžie. Pro tento případ doporučujeme výplň ze skla nebo z hladkého plechu opatřeného vypalovaným nátěrem komaxit.

Zasklení lodžií

Až s kompletním zasklením je lodžie úplná. Získejte místnost navíc, kterou můžete využívat opravdu podle svého. Jednotlivá skla jsou otevírací a umožňují snadnou údržbu.


Zaujaly Vás naše balkony či lodžie? Pošlete nám poptávku a dozvíte se, co všechno můžeme nabídnout přesně pro Váš dům.

Kontaktujte nás
Ověření:
Hlavní město Česka?
© 2023 Abadia a.s.    Slapy u Tábora 144    tel.: 774 466 601    e-mail: info@balkonyalodzie.cz