Slunečné lodžie : Balkony a lodžie : ABADIA a.s.


Slunečné lodžie

Jako první v ČR přinášíme převratnou novinku. Poprvé se totiž podařilo skloubit výhody a odstranit nedostatky závěsných balkonů a betonových lodžií v jednom výrobku.

Pokud přemýšlíte o lodžii, je tomu tak nejspíše kvůli pocitu bezpečí z poctivé podlahy a velkému prostoru, který nabízí. Klasické lodžie ale často působí jako těžké betonové monstrum, které brání přístupu světla do místnosti. Oproti tomu závěsný balkon vítězí svou lehkou konstrukcí a vzdušností. Více...

Kladné vlastnosti lodžií a balkónů jsou spojeny v naší Slunečné lodžii. Lehká ocelová konstrukce nezatěžuje konstrukci domu, působí velmi vzdušně a beton je jen tam, kde je potřeba - na podlaze.

Rám Slunečné lodžie

Výplně zábradlí a zasklení

Velice efektně vypadají naše lodžie s výplní ze skla s barevnou fólií či z kompaktní desky. Zákazníkům nabízíme i levnější variantu: hladký plech opatřený vypalovaným nátěrem v jakékoliv barvě.

Pro příznivce zimních zahrad dodáváme celozasklení nebo zaskleni boční, sloužící jako ochrana proti povětrnostním vlivům.

Prostor pro Vaše nápady

Rozměr lodžie je totožný s betonovými lodžiemi, tedy 3,6 x 1,4 m (5 m2). Nabízí tak dostatek prostoru pro Vaše aktivity.

Užijte si ranní kávu na čerstvém vzduchu nebo pečujte o své oblíbené bylinky.Co by Vás mohlo dále zajímat:Zaujal Vás naše Slunečná lodžie? Pošlete nám poptávku a dozvíte se, co všechno můžeme nabídnout přesně pro Váš dům.

Kontaktujte nás
Ověření:
Hlavní město Česka?
© 2023 Abadia a.s.    Slapy u Tábora 144    tel.: 774 466 601    e-mail: info@balkonyalodzie.cz